Zobacz, co jeszcze potrafią specjaliści z OH!AH! Design

Projektujemy meble na zamówienie 

Do każdej wykonanej przez nas aranżacji dołączamy naszą indywidualną propozycję mebli, które będę stanowić przysłowiową kropkę nad "i". W ten sposób nasze projekty są niepowtarzalne, idealnie dopasowane i kompletne.

Oferujemy meble na indywidualne zamówienie! Niesie to za sobą wiele dodatkowych korzyści - w małych mieszkaniach możemy lepiej zagospodarować przestrzeń, a w większych mieszkaniach możemy jeszcze lepiej pokazać ich prestiżowy charakter. 

Projektujemy elewacje

O elewacji mawia się, że jest wizytówką naszego mieszkania! Jest w tym trochę prawdy. To pierwsza rzecz, którą widzą i oceniają nasi goście i przechodnie. Nie można sobie pozwolić na to, aby była "byle jaka".

Pracownia OH!AH! Design zaprojektuje elewację, które nie tylko zrobi wrażenie, ale także będzie w pełni funkcjonalna - zabezpieczy dom przed nieprzychylnymi warunkami atmosferycznymi oraz zimnem. Nasi sprawdzeni podwykonawcy zadbają o najwyższą jakość! 

WNĘTRZA PRYWATNE

czytaj więcej

WNĘTRZA KOMERCYJNE

czytaj więcej

LIFTING WNĘTRZA

czytaj więcej

HOME STAGING

czytaj więcej

POZOSTAŁE

czytaj więcej

DLACZEGO MY?

Od lat z pasją zajmujemy się architekturą wnętrz. Dokładamy wszelkich starań by nasze projekty były unikalne, spełniały wszelkie wymogi i były zgodne z obecnie panującymi na rynku trendami. Zawsze staramy się wsłuchać w Państwa sugestie i uwagi, by możliwie jak najlepiej odwzorować je w danej realizacji. W tym celu korzystamy z realistycznych wizualizacji a do każdego projektu dołączamy szczegółową dokumentacje wykonawczą.